Gorenje JC805ELL

Kodi: SHT0415

15,000 Lekë

SHTRYDHESE FRUTASH GORENJE

PERFEKTE PER TE NISUR DITEN TUAJ MIRE DHE NE MENYRE TE SHENDETSHME

ME 2 KONTROLLE SHPEJTESIE

800W

E SHPEJTE DHE E THJESHTE NE LARJE

ME MIKROFILTER

Mund tju interesojnë edhe këto Produkte