Sokany SK188

Kodi: HE0237

7,500 Lekë

HEKUR ME KALDAJE SOKANY

PER NJE HEKUROSJE CILESORE ME NJE CMIM FANTASTIK

ZGJIDHJE OPTIMALE PER AMVISAT DHE JO VETEM

FUQIA 2400 watt

SISTEM VETEPASTRIMI

HEKUROSJE VERTIKALE

PLLAKE QERAMIKE QE NUK NGJIT

PRESION AVULLI 45 g/min

SISTEM KUNDRA RRJEDHJES

KAPACITET UJI 1,2 LITRA

MUND TE MBUSHET ME UJE PA E HEQUR NGA PRIZA

KABULL I GJATE 1,7 METRA

 

 

Mund tju interesojnë edhe këto Produkte