Elektroitalia

Mirëserdhe!

Transport Falas?

Transport Falas ne Durres?

Per cdo elektroshtepiake te medha si frigorifer, lavatrice, soba, kondicioner dhe soba inkaso transporti eshte falas.

Transport Elektroshtepiakesh ne Shqipri?

Transporti me pages ne varesi te peshes se produktit, qe niset me korrier

Si funksionojn pagesat?

Per ata person qe jan ne durres kan opsionin te paguajn kur produkti i vjen ne shtepi ose me bank, ndersa per ata qe jan jasht qytetit te durrsit mund ta bejn pagesen vetem me bank.

A beni montime kondicioneresh?

Per ata qe deshirojn te blejn kondicioner dhe ndodhen ne DURRES kan mundesi te zgjedhin opsionin e montimit, por qe paguhet ne varesi te madhesis se kondicionerit. Ky sherbim ofrohet vetem ne Qytetin e Durrsit.

A beni ngjitje?

Transporti behet deri ne hyrje te pallatit ose shtepis private, ngjitje nuk bejm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *